OPINIE

ANIA: Dzięki spotkaniom z panią Anią moja wiedza i poziom z angielskiego się bardzo poprawiły. Nie zawsze mam Dobry humor do nauki ale pani Ania zawsze przynosi jakieś ciekawe zadania które mnie zainteresują. Nie są to dla mnie typowe lekcje a raczej przyjemne poznawanie języka przez naukę. Dzięki spotkaniom czuję większą pewność siebie za granicą jak i na lekcjach angielskiego podczas komunikowania się tym językiem.

KINGA: Gdybym nie poznała Pani Ani moja matura z angielskiego była by porażką. Pani Ania jest profesjonalistką w tym co robi, uczy z pasją. Wszystko tłumaczy ze spokojem i cierpliwością. Ma techniki dzięki którym uczy się o wiele łatwiej i lepiej. Cieszę się bardzo, że trafiłam na Panią Anię.

PATRYK: Lekcje z Panią Anią zawsze przebiegają w miłej atmosferze. Nauka języka angielskiego po raz pierwszy od wielu lat okazała się być dla moich dzieci ogromną przyjemnością. Połączenie niebanalnych metod nauki i pełnego zaangażowania ze strony Pani Ani daje widoczne efekty. Jej pozytywna osobowość wpływa zachęcająco na przyswajanie wiedzy i utrwalanie zdobytych już umiejętności. Takie lekcje to sama przyjemność! 🙂

EMILIA: Ania jest energiczna, pracowita, młoda osoba, pełna ciekawych pomysłów. Przez sposób, w jaki prowadzi zajęcia, zachęca do nauki. Sprawia, że mówienie staje się łatwe i przyjemne. Koryguje błędy na bieżąco w taki sposób, że się nie zniechęca. Zawsze jest przygotowana do zajęć. Cały czas rozwija swoje umiejętności i motywuje innych do działania. Poprzez umiejętne prowadzenie zajęć pozwala pokryć wiedzę i słownictwo ukryte głęboko w naszych głowach. Gorąco polecam zajęcia z Anią.

KASIA: Polecam lekcje angielskiego u Ani! Metoda stosowana na zajęciach "zmusza" (w pozytywnym znaczeni) do mówienia, atmosfera jest bardzo miła i sympatyczna. Na zajęciach poruszana jest różna tematyka i dostarczane różne materiały w zależności od potrzeb klienta.

ANIA: Z przyjemnością rekomenduje zajęcia z języka angielskiego p. Anny. Niebanalny sposób prowadzenia zajęć, kreatywne podejście do każdego tematu oraz pozytywną energią i entuzjazm to cechy wyróżniające zajęcia. Co istotne już po kilku miesiącach uczestnictwa w zajęciach można zaobserwować zdecydowany postęp w zakresie płynności wypowiedzi i rozumienia. English coaching to nowatorska oferta na bydgoskim rynku. Polecam każdemu kto nie wierzy, że nauka języka może być pasjonująca i efektywna.

SYLWIA: Nauka języka angielskiego z Anią to przyjemność. Zawsze miła atmosfera, bez stresu. Ania jest osobą rzetelną i dostosowuje lekcje do indywidualnych potrzeb uczniów. Dużą zaleta jest elastyczność godzinowa prowadzonych zajęć.

LIDKA: Zajęcia u pani Ani zawsze odbywają się w przyjaznej atmosferze. Urokiem osobistym, empatycznie i z energią potrafi wciągnąć do swojego angielskiego świata każdego bez względu na wiek i stopień zaawansowania w nauce. Skutecznie łamie mentalne bariery przed mówieniem w obcym języku. Po mistrzowsku uczy budowania poprawnych i zrozumiałych dla innych konstrukcji gramatycznych. Swoim taktownym "spróbujmy to powiedzieć inaczej" zachęca do zmiany myślenia i kreatywnego formułowania logicznych wypowiedzi nawet w oparciu o skromne słownictwo. Jest uważnym słuchaczem i umie dostosować tempo i intensywność nauczania do możliwości klienta.

IWONA: Polecam Anię z całego serca. Ma świetne pomysły i niekonwencjonalne metody. Wcześniej nie spotkałam się z takimi i bardzo mi to opowiada. Lekcje są urozmaicone. Nie są stresujące. Atmosfera jest świetna. Czas mija bardzo szybko. Czuję że w końcu potrafię nauczyć się języka. Sposoby i rady ani naprawdę pomagają w codziennej nauce. Lekcje bardzo mi się podobają. I w końcu nie boję się mówić. Po lekcjach z Anią czuje się pozytywnie naładowana, bo od Ani bije duży optymizm. Docenia postępy w nauce, więc jestem dodatkowo zmotywować. I jak tu do Ani nie chodzić? Nie da się.

SYLWIA: Anna nie jest zwykłym nauczycielem języka angielskiego. Przede wszystkim zajęcia z nią to zajęcia z coachem. Dzięki temu można skupić się na rzeczach najważniejszych dla siebie, a nie uczyć się rzeczy, których może nigdy nawet nie użyjesz.  Na początku naszych spotkań zostały określone moje indywidualne cele, a teraz wraz z upływem czasu ewaluujemy je. Pomaga mi to widzieć postępy jakie robię. Po zajęciach z Anią widzę jak moja pewność siebie w wysławianiu się w obcym języku znacznie wzrosła.

MAGDA: Z ogromną przyjemnością polecam Anię jako niezwykle kreatywnego nauczyciela, który potrafi wykrzesać z ucznia to o czym nawet mu się nie śniło! Dzięki niej nauka angielskiego stała się dla mnie przyjemnością, a nie tak jak to było dotychczas paraliżującym koszmarem. Indywidualne podejście do ucznia, ogrom zachęty i motywacji oraz nieszablonowe lekcje i wyzwania do przekraczania własnych możliwości pozwoliły mi złamać barierę językową i czerpać radość z każdej możliwej okazji do wykorzystania języka! Bardzo dziękuję za ogrom cierpliwości i włożonej we mnie pracy. GORĄCO POLECAM!