O MNIE

KIM JESTEM?

Witaj! Nazywam się Anna Modrzejewska. Jestem certyfikowanym i akredytowanym Neurolanguage Coachem ® (zarejestrowany znak towarowy na terenie USA i Europy na nazwisko R.M. Paling) oraz Trenerem Zmiany™. Ukończyłam Psychologię oraz Akademię Coachingu Językowego PASE, a także studia podyplomowe Przygotowanie Pedagogiczne – kwalifikacje nauczycielskie. Na co dzień, jako coach językowy, pomagam osobom dorosłym i młodzieży w udoskonalaniu ich umiejętności językowych budując ich pewność siebie, odkrywając ich mocne strony i pokazując, że opór i bariery przed swobodnym posługiwaniem się językiem angielskim można z powodzeniem pokonać.

MOJA MISJA

W swojej pracy kieruję się zasadą, że wszystko to, czego klient potrzebuje do nauki i doskonalenia znajomości języka angielskiego, znajduje się w nim samym. Dlatego też tak dużą wagę przykładam do tego, by wspólnie z klientem stworzyć indywidualny plan jego rozwoju językowego. Jako coach pomagam przede wszystkim dorosłym i młodzieży, którzy już wielokrotnie próbowali nauczyć się angielskiego. Dzięki konsultacjom i sesjom indywidualnym, przełamuję ich bariery i zmieniam nawyki językowe, co w efekcie prowadzi m.in. do zwiększenia pewności siebie i umiejętności radzenia sobie ze stresem przez moich klientów. Jeśli zastanawiasz się, jak skutecznie nauczyć się języka angielskiego, postaw na coaching językowy.

anna modrzejewska english coach coaching

COACH JĘZYKA ANGIELSKIEGO

Nie jestem nauczycielem języka angielskiego, dlatego na moich zajęciach nie znajdziesz m.in. listy słówek do zapamiętania, czy tradycyjnych podręczników z zadaniami utrwalającymi dany zakres materiału. Jestem coachem języka angielskiego, a to oznacza, że moim podstawowym zadaniem jest maksymalna pomoc klientowi w rozwoju jego umiejętności językowych i pokonaniu wszelkich barier stojących na drodze do sprawnego, bezstresowego posługiwania się językiem angielskim w dowolnej sytuacji. Korzystając z najnowszych doniesień neuronauki oraz psychologii uczenia się, łączę zawód coacha językowego z pasją, jaką jest nauczanie języka angielskiego w oparciu o metody przyjazne mózgowi. Regularnie się doszkalam, dbając o najwyższą jakość prowadzonych sesji, podczas których uwzględniam zainteresowania i potrzeby moich klientów, jednocześnie znajdując inspiracje do dalszej pracy. Posiadam doświadczenie w pracy zarówno z klientami indywidualnymi (młodzież, dorośli), jak i biznesowymi. Konsultacje i sesje 1:1 prowadzę stacjonarnie (Bydgoszcz) oraz online (Skype), co pozwala na maksymalną oszczędność Twojego czasu i pieniędzy oraz ustalanie kolejnych spotkań w dogodnym dla Ciebie terminie.