O mnie - English Coaching

O MNIE

Nazywam się Anna Modrzejewska i wykorzystuję coaching językowy, by pomagać w swobodnym komunikowaniu się w języku angielskim.

moja misja

Popularyzuję i rozwijam metody coachingowe w nauce języka angielskiego. Dążę do tego, by zamienić sztywny, szkolny system uczenia języka na elastyczną, innowacyjną, dopasowaną do człowieka i jego psychiki oraz fizjologii  metodę szybszej i efektywniejszej, bardziej świadomej nauki języka. Wspólnie stworzymy plan Twojego skutecznego rozwoju językowego. 

Wierzę, że wszystko to, czego potrzebujesz do nauki i doskonalenia znajomości języka angielskiego, znajduje się w Tobie samym. Jako coach pomagam tym, którzy już wielokrotnie próbowali nauczyć się angielskiego, ale pomimo tego, że mają bogate słownictwo, świetne wyniki egzaminów pisemnych, ciągle nie wykorzystują swoich umiejętności tak, jakby chcieli.

MOJE ŻYCIOWE MOTTO BRZMI:

Mój ostatni błąd jest moim najlepszym nauczycielem.

Ja w 13 (niepechowych!) słowach

  • pasjonatka skutecznego uczenia się
  • Pogromczyni idiomów i gotowych zwrotów
  • neurolanguage coach
  • trener zmiany
  • psycholog

Namiętnie kupuję książki i karty coachingowe. 

Kocham angielskie seriale, które namiętnie oglądam w kółko (jeśli akurat nie uczę): Ranczo, Peaky Blinders, Keeping up appearances, Doctor Quinn, Downton Abbey czy the Archers  (jako słuchowisko radiowe)

Jestem oddaną i przyjaciółką dwóch świnek morskich – Mario i Luigiego. Chłopaki mówią oczywiście po angielsku. Zwłaszcza gdy poczują ogórka czy  natkę pietruszki! Jeden jest gładkowłosy z brytyjskim akcentem, drugi to rozetka z angielskimi manierami!

Gdy wybuduję już swój dom marzeń i urządzę biuro dla klientów, rozpocznę moją przygodę z hodowlą. A gdy będę już na emeryturze, wtedy będę miała ich miliard!

co da ci praca ze mną?
jak realizuję swoją misję?

  • Bloguję.
  • Prowadzę fanpage na Facebooku, gdzie dzielę się nie tylko sprawdzonymi narzędziami, ale także trikami i najnowszą wiedzą o mózgu i psychologii, polecam sprawdzone miejsca w sieci do nauki słownictwa czy gramatyki.
  • Śledząc mój Instagram, masz dostęp do pigułek wiedzy, aktualnych wyzwań, najnowszych materiałów.
  • Prowadzę grupę 366 idiomów na 365 dni, gdzie możesz dołączyć do dyskusji, zapytać, podzielić się swoim doświadczeniem, wymienić wiedzą nie tylko ze mną, ale z ponad 3-tysięczną grupą osób o podobnych celach rozwojowych.
  • Tworzę dla Ciebie produkty wspierające Cię w realizacji celów: planery, karty pracy, ebooki, karty coachingowe do nauki dostępne w sklepie.

moim klientom:

Pokazuję jak wykorzystać wiedzę o mózgu w codziennym życiu (nie tylko w mówieniu po angielsku).

Uświadamiam pewne psychologiczne mechanizmy, które rządzą ich zachowaniem.

Ładuję im baterie moją pozytywną energią i humorem! Dzielę się tym, co dobre. A to dobro zawsze wraca, dlatego często dostają ode mnie dodatkowe bezpłatne materiały, zniżki na produkty w sklepie.

W pracy i w social mediach staram się pokazać, że można się skutecznie otoczyć językiem za darmo, trzeba się tylko rozejrzeć.

umów się na sesję english coaching

Spotkajmy się online lub stacjonarnie w Bydgoszczy i okolicach na 60-minutowej sesji coachingu językowego. Przekonasz się, jak przyjemna i skuteczna może być nauka tą metodą!

Zapisz się do newslettera i odbierz dostęp do bezpłatnych materiałów!

Bezpłatna paczka praktycznych materiałów, która pomoże Ci pokonać barierę językową i pomoże odważniej mówić po angielsku.