KONTAKT

english coaching
anna modrzejewska

Masz pytania? Wątpliwości? Chcesz poznać lepiej moją ofertę? Skontaktuj się ze mną poprzez poniższy formularz kontaktowy. Wyślij do mnie swoje zapytanie, a ja odpowiem na nie najszybciej, jak to będzie możliwe. Przed wysyłką wiadomości zapoznaj się zamieszczonym u dołu strony obowiązkiem informacyjnym, z którego dowiesz się w jaki sposób chronię Twoje dane i do czego je wykorzystuję.

OBOWIĄZEK INFORMACYJNY - KLAUZULA INFORMACYJNA

Pozwól, że przekażę Ci kilka istotnych informacji dotyczących Twoich danych osobowych oraz tego, w jaki sposób je chronię.

  1. Administratorem Twoich danych osobowych jest English Coaching Anna Modrzejewska, ul. Szarych Szeregów 1, lok. 24, 85 – 829 Bydgoszcz. NIP: 9532754572.
  2. Twoje dane osobowe, które podałaś/podałeś w formularzu kontaktowym będą przetwarzane jedynie do podjęcia określonych działań na Twoje żądanie, np. w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje pytanie wysłane drogą elektroniczną poprzez wypełnienie formularza na stronie internetowej Administratora.
  3. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak niezbędne do przesłania odpowiedzi na Twoją wiadomość.
  4. Twoje dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres niezbędny do udzielenia odpowiedzi, a następnie zostaną usunięte, chyba, że zdecydujesz się korzystać z moich usług i zostanie zawarta umowa między nami lub też pozostawisz je na innej podstawie i we wskazanym Ci celu.
  5. Twoje dane osobowe będą udostępniane innym odbiorcom, takim jak serwisy świadczące usługi utrzymania systemu informatycznego i hostingu oraz dostawcę usługi poczty elektronicznej.
  6. Masz prawo dostępu do podanych przez siebie danych osobowych, ich poprawiania, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo żądania dostępu do danych, jak również prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeśli uznasz, że przetwarzanie Twoich danych jest niezgodne z aktualnie obowiązującymi przepisami prawa w zakresie ochrony danych. Przysługuje Ci również prawo do bycia zapomnianym, jeśli dalsze przetwarzanie nie będzie przewidziane przez aktualnie obowiązujące przepisy prawa.
  7. Posiadasz również prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie. Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na przetwarzanie danych, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  8. Twoje dane nie będą przekazywane do państw trzecich.
  9. Twoje dane będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania.