BEZPŁATNY PLANNER na 2020 rok

[siteorigin_widget class=”SiteOrigin_Widget_Image_Widget”][/siteorigin_widget]

Jak zacząć rok skutecznie? Z wyjątkowym plannerem, który pozwoli uporządkować Ci wiele spraw i zainspiruje do planowania z wyprzedzeniem istotnych wydarzeń (i nie tylko).

Na Waszą prośbę przygotowałam w tym roku wyjątkowy PLANNER 2020, w którym znajdziecie nie tylko karty z miesięcznymi i tygodniowymi plannerami ale także dodatkowe karty z listami i nie tylko.

Wszystko będę jednak przesyłała sukcesywnie bo pomysłów co nie miara. Proponuję byś założył specjalny segregator, w którym wpinać będziesz karty mojego plannera.

Pierwsze z nich to strona tytułowa, miejsce na noworoczne postanowienia i plan najważniejszych zadań na cały 2020. Kolejne strony to comiesięczny planner w ujęciu całego miesiąca lub jego poszczególnych tygodni. Będziesz otrzymywać je zawsze z comiesięcznym wyprzedzeniem. To jednak nie wszystko. Postaram się zaskoczyć Cię w każdym miesiącu dodatkowymi, bezpłatnymi ale bardzo przydatnymi stronami.

Nie zwlekaj dłużej i poznaj fantastyczny planner na ten wyjątkowy rok. Jestem przekonana, że wykorzystasz go skutecznie, a ja sprawię, że ten rok nie będzie nudny, a co najważniejsza – będzie dobrze zaplanowany 🙂

Przygotowane przeze mnie, bezpłatne materiały otrzymujesz w podziękowaniu za zapis do mojego Newslettera, dzięki któremu wraz ze mną udoskonalisz swoją znajomość języka angielskiego.

Szanuję Twój czas dlatego obiecuję nie bombardować Cię setkami wiadomości. Odezwę się do Ciebie, kiedy na mojej stronie pojawi się ciekawy wpis, nowy ebook lub na przykład godna uwagi oferta specjalna.

CHCĘ ZAPISAĆ SIĘ DO NEWSLETTER’A I OTRZYMAĆ BEZPŁATNEGO PDF’a

    Zgoda marketingowa (wymagana):
    Proszę byś dał/dała mi znać, czy chcesz otrzymywać ode mnie okazjonalne informacje o bezpłatnych materiałach, nowościach, ofercie, promocjach, ofertach specjalnych, warsztatach lub wyjątkowych wydarzeniach oraz najnowszych wpisach na blogu poprzez e-mail.

    Zgoda na przetwarzanie danych (wymagana):
    Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Annę Modrzejewską (English Coaching), NIP: 9532754572 w celu realizacji usługi Newslettera zgodnie z Polityką Prywatności.