BEZPŁATNY PDF – TRAVEL CHECKLIST

[siteorigin_widget class=”SiteOrigin_Widget_Image_Widget”][/siteorigin_widget]

Skuteczna nauka języka angielskiego poprzez coaching językowy nie polega na nauce pojedynczych słówek ale na grupowaniu, kojarzeniu a w efekcie także zapamiętywaniu zwrotów, wyrażeń, powiedzeń.

Właśnie dlatego przygotowałam dla Ciebie wyjątkowy, bezpłatny ebook.

TRAVEL CHECKLIST – Pack your idioms

Znajdziesz w nim bogaty zbiór idiomów podzielonych na 7 kategorii.

Ten bezpłatny ebook do nauki języka angielskiego będzie Twoim idealnym bagażem podręcznym. Możesz go zabrać gdziekolwiek zapragniesz, a z pewnością nie raz z niego skorzystasz.

Przygotowane przeze mnie, bezpłatne materiały otrzymujesz w podziękowaniu za zapis do mojego Newslettera, dzięki któremu wraz ze mną udoskonalisz swoją znajomość języka angielskiego.

Szanuję Twój czas dlatego obiecuję nie bombardować Cię setkami wiadomości. Odezwę się do Ciebie, kiedy na mojej stronie pojawi się ciekawy wpis, nowy ebook lub na przykład godna uwagi oferta specjalna.

CHCĘ ZAPISAĆ SIĘ DO NEWSLETTER’A I OTRZYMAĆ BEZPŁATNEGO PDF’a

    Zgoda marketingowa (wymagana):
    Proszę byś dał/dała mi znać, czy chcesz otrzymywać ode mnie okazjonalne informacje o bezpłatnych materiałach, nowościach, ofercie, promocjach, ofertach specjalnych, warsztatach lub wyjątkowych wydarzeniach oraz najnowszych wpisach na blogu poprzez e-mail.

    Zgoda na przetwarzanie danych (wymagana):
    Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Annę Modrzejewską (English Coaching), NIP: 9532754572 w celu realizacji usługi Newslettera zgodnie z Polityką Prywatności.