BEZPŁATNY PDF – SKUTECZNA ROZMOWA KWALIFIKACYJNA W JĘZYKU ANGIELSKIM

[siteorigin_widget class=”SiteOrigin_Widget_Image_Widget”][/siteorigin_widget]

Przed Tobą rozmowa kwalifikacyjna, której część przeprowadzona będzie w języku angielskim by sprawdzić Twoją znajomość tego języka?

Bez obaw! Ten bezpłatny PDF pomoże Ci skutecznie przygotować się do procesu rekrutacji w języku angielskim.

Znajdziesz w nim jedne z najczęściej poruszanych tematów, popularne pytania oraz przydatne zwroty stosowane w odpowiedziach.

„Skuteczna rozmowa kwalifikacyjna w języku angielskim – najczęstsze tematy, pytania i zwroty”

Potraktuj mojego PDFa jako skuteczne narzędzie w procesie przygotowywania się do rekrutacji prowadzonej po angielsku. Trzymam za Ciebie kciuki!

Przygotowane przeze mnie, bezpłatne materiały otrzymujesz w podziękowaniu za zapis do mojego Newslettera, dzięki któremu wraz ze mną udoskonalisz swoją znajomość języka angielskiego.

Szanuję Twój czas dlatego obiecuję nie bombardować Cię setkami wiadomości. Odezwę się do Ciebie, kiedy na mojej stronie pojawi się ciekawy wpis, nowy ebook lub na przykład godna uwagi oferta specjalna.

BEZPŁATNY PDF – SKUTECZNA ROZMOWA KWALIFIKACYJNA W JĘZYKU ANGIELSKIM

    Zgoda marketingowa (wymagana):
    Proszę byś dał/dała mi znać, czy chcesz otrzymywać ode mnie okazjonalne informacje o bezpłatnych materiałach, nowościach, ofercie, promocjach, ofertach specjalnych, warsztatach lub wyjątkowych wydarzeniach oraz najnowszych wpisach na blogu poprzez e-mail.

    Zgoda na przetwarzanie danych (wymagana):
    Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Annę Modrzejewską (English Coaching), NIP: 9532754572 w celu realizacji usługi Newslettera zgodnie z Polityką Prywatności.