BEZPŁATNY PDF – SKUTECZNA NAUKA JĘZYKA ANGIELSKIEGO

[siteorigin_widget class=”SiteOrigin_Widget_Image_Widget”][/siteorigin_widget]

Nikt nie mówił, że będzie łatwo ale nie ma rzeczy niemożliwych. Skuteczna nauka języka angielskiego może być jednocześnie łatwa i przyjemna.

W tym bezpłatnym PDF zdradzam Ci 10 kroków, dzięki którym skutecznie i z przyjemnością będziesz uczyć się języka angielskiego.

Szczegółowe wyjaśnienie każdego z nich znajdziesz na moim blogu w artykule:

„Skuteczna nauka języka angielskiego – 10 kroków do sukcesu”

Jestem przekonana, że stosując się do moich wskazówek, przywrócisz chęć do nauki, wiarę w swoje językowe możliwości i radość z odkrywania nowej wiedzy.

Przygotowane przeze mnie, bezpłatne materiały otrzymujesz w podziękowaniu za zapis do mojego Newslettera, dzięki któremu wraz ze mną udoskonalisz swoją znajomość języka angielskiego.

Szanuję Twój czas dlatego obiecuję nie bombardować Cię setkami wiadomości. Odezwę się do Ciebie, kiedy na mojej stronie pojawi się ciekawy wpis, nowy ebook lub na przykład godna uwagi oferta specjalna.

CHCĘ ZAPISAĆ SIĘ DO NEWSLETTERA I OTRZYMAĆ BEZPŁATNY PDF

    Zgoda marketingowa (wymagana):
    Proszę byś dał/dała mi znać, czy chcesz otrzymywać ode mnie okazjonalne informacje o bezpłatnych materiałach, nowościach, ofercie, promocjach, ofertach specjalnych, warsztatach lub wyjątkowych wydarzeniach oraz najnowszych wpisach na blogu poprzez e-mail.

    Zgoda na przetwarzanie danych (wymagana):
    Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Annę Modrzejewską (English Coaching), NIP: 9532754572 w celu realizacji usługi Newslettera zgodnie z Polityką Prywatności.