BEZPŁATNY PDF – SKUTECZNA NAUKA ANGIELSKIEGO W OPARCIU O MIND MAP

[siteorigin_widget class=”SiteOrigin_Widget_Image_Widget”][/siteorigin_widget]

Czy wiesz, że możesz uczyć się angielskiego korzystając z prostego, kolorowego ale bardzo skutecznego narzędzia jakim jest mapa myśli?

MIND MAP czyli MAPA MYŚLI to forma notatek wykorzystywana nie tylko w nauce ale także w codziennym życiu czy pracy. By przedstawić Ci zasady tworzenia map myśli i pracy z nimi, stworzyłam ten bezpłatny EBOOK.

Znajdziesz w nim także przykład mojej mapy myśli, jak i pusty szablon do wykorzystania dla własnych potrzeb.

Nauka języka angielskiego w oparciu o MIND MAP jest szybsza, skuteczniejsza, ciekawsza i zdecydowanie kolorowa.

Nie zwlekaj już dłużej i poznaj fantastyczne narzędzie jakim jest mapa myśli. Jestem przekonana, że wykorzystasz je nie tylko do nauki angielskiego ale też np. do przygotowywania listy wigilijnych potraw, czy planowania letnich wakacji.

Przygotowane przeze mnie, bezpłatne materiały otrzymujesz w podziękowaniu za zapis do mojego Newslettera, dzięki któremu wraz ze mną udoskonalisz swoją znajomość języka angielskiego.

Szanuję Twój czas dlatego obiecuję nie bombardować Cię setkami wiadomości. Odezwę się do Ciebie, kiedy na mojej stronie pojawi się ciekawy wpis, nowy ebook lub na przykład godna uwagi oferta specjalna.

CHCĘ ZAPISAĆ SIĘ DO NEWSLETTER’A I OTRZYMAĆ BEZPŁATNEGO PDF’a

    Zgoda marketingowa (wymagana):
    Proszę byś dał/dała mi znać, czy chcesz otrzymywać ode mnie okazjonalne informacje o bezpłatnych materiałach, nowościach, ofercie, promocjach, ofertach specjalnych, warsztatach lub wyjątkowych wydarzeniach oraz najnowszych wpisach na blogu poprzez e-mail.

    Zgoda na przetwarzanie danych (wymagana):
    Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Annę Modrzejewską (English Coaching), NIP: 9532754572 w celu realizacji usługi Newslettera zgodnie z Polityką Prywatności.