Bezpłatne materiały do pobrania

bezpłatny planner na 2020

BEZPŁATNY PLANNER na 2020 rok

Jak zacząć rok skutecznie? Z wyjątkowym plannerem, który pozwoli uporządkować Ci wiele spraw i zainspiruje do planowania z wyprzedzeniem istotnych wydarzeń (i nie tylko).

Na Waszą prośbę przygotowałam w tym roku wyjątkowy PLANNER 2020, w którym znajdziecie nie tylko karty z miesięcznymi i tygodniowymi plannerami ale także dodatkowe karty z listami i nie tylko.

Wszystko będę jednak przesyłała sukcesywnie bo pomysłów co nie miara. Proponuję byś założył specjalny segregator, w którym wpinać będziesz karty mojego plannera.

Pierwsze z nich to strona tytułowa, miejsce na noworoczne postanowienia i plan najważniejszych zadań na cały 2020. Kolejne strony to comiesięczny planner w ujęciu całego miesiąca lub jego poszczególnych tygodni. Będziesz otrzymywać je zawsze z comiesięcznym wyprzedzeniem. To jednak nie wszystko. Postaram się zaskoczyć Cię w każdym miesiącu dodatkowymi, bezpłatnymi ale bardzo przydatnymi stronami.

Nie zwlekaj dłużej i poznaj fantastyczny planner na ten wyjątkowy rok. Jestem przekonana, że wykorzystasz go skutecznie, a ja sprawię, że ten rok nie będzie nudny, a co najważniejsza - będzie dobrze zaplanowany 🙂


 

skuteczna nauka angielskiego w oparciu o mind map

BEZPŁATNY PDF - SKUTECZNA NAUKA ANGIELSKIEGO W OPARCIU O MIND MAP

Czy wiesz, że możesz uczyć się angielskiego korzystając z prostego, kolorowego ale bardzo skutecznego narzędzia jakim jest mapa myśli?

MIND MAP czyli MAPA MYŚLI to forma notatek wykorzystywana nie tylko w nauce ale także w codziennym życiu czy pracy. By przedstawić Ci zasady tworzenia map myśli i pracy z nimi, stworzyłam ten bezpłatny EBOOK.

Znajdziesz w nim także przykład mojej mapy myśli, jak i pusty szablon do wykorzystania dla własnych potrzeb.

Nauka języka angielskiego w oparciu o MIND MAP jest szybsza, skuteczniejsza, ciekawsza i zdecydowanie kolorowa.

Nie zwlekaj już dłużej i poznaj fantastyczne narzędzie jakim jest mapa myśli. Jestem przekonana, że wykorzystasz je nie tylko do nauki angielskiego ale też np. do przygotowywania listy wigilijnych potraw, czy planowania letnich wakacji.


 

Skuteczna rozmowa kwalifikacyjna w języku angielskim bezpłatne materiały do pobrania

BEZPŁATNY PDF - SKUTECZNA ROZMOWA KWALIFIKACYJNA W JĘZYKU ANGIELSKIM

Przed Tobą rozmowa kwalifikacyjna, której część przeprowadzona będzie w języku angielskim by sprawdzić Twoją znajomość tego języka?

Bez obaw! Ten bezpłatny PDF pomoże Ci skutecznie przygotować się do procesu rekrutacji w języku angielskim.

Znajdziesz w nim jedne z najczęściej poruszanych tematów, popularne pytania oraz przydatne zwroty stosowane w odpowiedziach.

"Skuteczna rozmowa kwalifikacyjna w języku angielskim - najczęstsze tematy, pytania i zwroty"

Potraktuj mojego PDFa jako skuteczne narzędzie w procesie przygotowywania się do rekrutacji prowadzonej po angielsku. Trzymam za Ciebie kciuki!


 

Skuteczna nauka języka angielskiego bezpłatne materiały do pobrania

BEZPŁATNY PDF - SKUTECZNA NAUKA JĘZYKA ANGIELSKIEGO

Nikt nie mówił, że będzie łatwo ale nie ma rzeczy niemożliwych. Skuteczna nauka języka angielskiego może być jednocześnie łatwa i przyjemna.

W tym bezpłatnym PDF zdradzam Ci 10 kroków, dzięki którym skutecznie i z przyjemnością będziesz uczyć się języka angielskiego.

Szczegółowe wyjaśnienie każdego z nich znajdziesz na moim blogu w artykule:

"Skuteczna nauka języka angielskiego - 10 kroków do sukcesu"

Jestem przekonana, że stosując się do moich wskazówek, przywrócisz chęć do nauki, wiarę w swoje językowe możliwości i radość z odkrywania nowej wiedzy.


 

travel checklist idiom bezpłatny ebook nauka angielskiego

BEZPŁATNY PDF - TRAVEL CHECKLIST

Skuteczna nauka języka angielskiego poprzez coaching językowy nie polega na nauce pojedynczych słówek ale na grupowaniu, kojarzeniu a w efekcie także zapamiętywaniu zwrotów, wyrażeń, powiedzeń.

Właśnie dlatego przygotowałam dla Ciebie wyjątkowy, bezpłatny ebook.

TRAVEL CHECKLIST - Pack your idioms

Znajdziesz w nim bogaty zbiór idiomów podzielonych na 7 kategorii.

Ten bezpłatny ebook do nauki języka angielskiego będzie Twoim idealnym bagażem podręcznym. Możesz go zabrać gdziekolwiek zapragniesz, a z pewnością nie raz z niego skorzystasz.